Вісім колективів Запорізької області беруть участь у "Вертеп-фесті". Дивіться онлайн!

Вісім колективів Запорізької області беруть участь у "Вертеп-фесті". Дивіться онлайн!

Сьогодні стартував V Всеукраїнський фестиваль традиційних і сучасних вертепів «Вертеп-фест», що триватиме в Інтернеті до 10 січня включно під гаслом «Вертеп UnLock!». Серед учасників – вісім колективів Запорізької області.

Загалом на участь у Фестивалі його організатори (БО «БФ «Харків з тобою») отримали більше 200 відео від учасників з різних регіонів України, серед яких Харківська, Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Волинська області. До них приєдналися учасники з інших країн: Норвегії, Італії, Польщі, Естонії.

Запорізьку область представляють етноклуб «Мальви» (Запоріжжя), фольклорний колектив “Дніпряночка” і співочий аматорський колектив,, Україночка” (Енергодар), вокальний ансамбль “Калинонька” (с. Любимівка), вокальний колектив “ЯБЛОНЬКА” (с. Веселе), вокальний колектив “Мрія” (с. Високе), народний фольклорний колектив “Джерело” (с. Водяне), Творча майстерня “Оберіг” (Мелітополь).

Впродовж трьох фестивальних днів усі виступи можна подивитися на сайті заходу, який перетворився на Вертеп-платформу

Вона надасть глядачам можливість приєднатися до прямих трансляцій ключових подій Фестивалю, серед яких, крім традиційних, з’явиться новий формат – Колядка-Батл. На тематичних сторінках платформи будуть транслюватися надіслані професійні і аматорські відео учасників з різножанровими вертепами, колядками, різноманітними майстер-класами, танцями та розповідями про особливості традицій різних регіонів і народностей України.

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *