Викрито злочинну групу, що займалася розкраданням державного майна

Прокуратурою Запорізької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ст.191  Кримінального кодексу України, а саме – розтрата майна, шляхом зловживання службовим становищем. Під час досудового розслідування встановлено факт вчинення   шахрайських дій групою осіб, тобто кримінального правопорушення передбаченого ст.190 КК України.

24 січня детективи Слідчого управління ГУНП в Запорізькій області за оперативного супровіду співробітників спецпідрозділу КОРД та УСБУ викрили діяльність злочинної групи, яка підозрюється у розкраданні державного майна одного з підприємств м.Запоріжжя.

Встановлено чотирьох фігурантів, які за допомогою вантажних автомобілів та крану завантажили 16 вагонних колісних пар, що є комплектуючими рухомого залізничного транспорту та чотири вагонних автозчепних пристрої, загальною вартістю близько 2,5 млн грн . В подальшому обладнання планувалося перепродати, з метою особистого збагачення,  через підконтрольну комерційну структуру. Крім того, під час обшуків на території заводу та у помешканнях фігурантів справи, правоохоронці вилучили документацію, комп’ютерну техніку та чорнову бухгалтерію, які будуть використані як доказова база у кримінальному провадженні.

Наразі, вирішується питання щодо оголошення про підозру членам угрупування та обрання їм запобіжного заходу. Призначено проведення ряду експертиз, а також триває збір доказів для встановлення всього кола осіб, причетних до скоєння даного злочину.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *