Вихованці ліцею "Захисник" безкоштовно відвідали ковзанку (фото)

Вихованці ліцею "Захисник" безкоштовно відвідали ковзанку (фото)

З нагоди Дня пам’яті Героїв Крут обласна влада організувала благодійну акцію. Після перегляду українського історичного фільму «Крути 1918» режисера Олексія Шапарєва, який було організовано в кінотеатрі ім. Довженка, вихованці обласного ліцею-інтернату «Захисник»  відвідали головну ковзанку області, що влаштована на центральній площі Запоріжжя – Фестивальній.

За інформацією Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, 100 вихованців ліцею мали змогу дві години безкоштовно кататися на ковзанах. Ліцеїсти мають гарну фізичну підготовку, тому продемонструвати свою спритність, силу і сміливість.

Варто зазначити, що благодійні акції, в рамках яких діти мають можливість безоплатно відвідувати відкриту ковзанку на площі Фестивальній, обласна влада проводить не вперше. Під час Новорічно-різдвяного фестивалю ковзанку відвідали вихованці Пологівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Благодійна акція розпочалася з показового виступу юного фігуриста. Далі підопічні Пологівського закладу безкоштовно вчилися кататися на ковзанах за допомогою тренерів.

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *