Венгрия не закрывает транзит для украинцев с 1 сентября, но есть ряд требований

Венгрия сохранит разрешение на транзитный проезд для граждан Украины после 1 сентября, когда начнет действовать решение о закрытии границ для иностранцев, но путешественники должны будут выполнить ряд требований.

Как пишет «Европейская правда», об этом говорится в разъяснении посольства Украины в Венгрии.

УВАГА!!!                 ПРАВИЛА В’ЇЗДУ (ТРАНЗИТУ) В УГОРЩИНУ!!!
(ОНОВЛЕНО)

З 01 вересня 2020 року право в’їзду в Угорщину мають громадяни України:
1. Які є членами сім’ї громадян Угорщини.
2. Які мають дійсний дозвіл на постійне проживання в Угорщині та члени їх сімей.
3. Які мають дійсний дозвіл на тимчасове проживання в Угорщині, що дає право перебувати на території країни більше 90 днів.
4. Які є посадовими особами дипломатичної служби або прибувають в Угорщину з офіційним візитом.
5. Які є спортивними професіоналами та працюють в Угорщині.
6. Які документально доведуть, що протягом останніх 6 місяців хворіли COVID-19.
У інших випадках в’їзд в Угорщину для громадян України можливий лише після отримання дозволу угорської поліції. Зокрема, за наявності достатніх підстав (судовий процес, працевлаштування, лікування, навчання, похорон тощо) потрібно заповнити угорською або англійською мовою та подати електронну заявку, доступну за посиланням: https://ugyintezes.police.hu/en/uj-ugy-inditasa/.
Відповідь надходить, як правило, протягом 48 годин. Рішення про задоволення клопотання, яке надсилається на електронну адресу, вказану в процесі формування запиту, необхідно продемонструвати на кордоні (друкований варіант або на екрані мобільного пристрою).
Усі громадяни України, які прибувають в Угорщину, обов’язково потрапляють до карантину на 14 днів (по місцю проживання або у шпиталі). Звільнитися від карантину можливо на підставі результатів двох негативних тестів (виключно в Угорщині) на COVID-19 (SARS-CoV-2 teszt) з різницею видачі щонайменше у 48 годин. Результати іноземних тестів не розглядаються.
На українсько-угорському кордоні для в»їзду в Угорщину можна використати виключно пункти пропуску «Тиса», «Лужанка» та «Вілок».
Громадяни України, які бажають ТРАНЗИТОМ перетнути територію Угорщини, не потребують отримання індивідуального дозволу для транзиту, якщо громадянин України повертається в Україну, а також у разі коли:
— особа надає згоду пройти перевірку на наявність COVID-19 та не має ознак підозри на інфекцію;
— особа відповідає всім вимогам для в’їзду, визначеним Кодексом Шенгенських кордонів (біометричний паспорт, віза, медична страховка, яка діє на території Європи, фінансове забезпечення);
— у особи наявний документ, що підтверджує право на в’їзд у країну призначення (в залежності від вимог конкретної країни: дозвіл на проживання, робоча віза, бронювання готелю, документ на право власності нерухомості, результати тестів на вірус тощо), а також, за необхідності, документи, що підтверджують можливість Вашого в’їзду до інших транзитних країн (Румунія, Сербія, Хорватія, Словенія, Австрія, Словаччина)
На українсько-угорському кордоні для транзиту можна використати виключно пункти пропуску «Тиса» та «Лужанка». Інформацію щодо гуманітарних (транзитних) коридорів (маршрутів та пунктів пропуску) можна знайти за посиланням: http://www.police.hu/…/humanitarius-korridor-humanitarian-c….
Зупинки у рамках використання гуманітарних коридорів мають здійснюватися у мінімально необхідній для перетину території країни кількості, у визначених органами влади зонах відпочинку та АЗС. Час транзиту не може перевищувати 24 години. Контроль за дотриманням правил транзиту здійснюється поліцією.

 

https://external.fiev19-1.fna.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQDgbOajy3E_7a85&w=540&h=282&url=http%3A%2F%2Fwww.police.hu%2Fsites%2Fdefault%2Ffiles%2Fstyles%2F751x500%2Fpublic%2Fterkep_hk_0703.jpg%3Fitok%3DqknqBzxj&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_cb=1&_nc_hash=AQDBwl8FnYNeQgB3

 

На украинско-венгерской границе для транзита можно использовать исключительно пункты пропуска «Тиса» и «Лужанка». Информацию о гуманитарных (транзитных) коридорах (маршруты и пункты пропуска) можно найти по ссылке.

При этом остановки в рамках использования гуманитарных коридоров должны осуществляться в минимально необходимом для пересечения территории страны количестве, в определенных органами власти зонах отдыха и АЗС. Время транзита не может превышать 24 часа. Контроль за соблюдением правил транзита осуществляет полиция.

Что касается въезда непосредственно в Венгрию, а не транзита, то тут будут действовать следующие правила.

Общий запрет на въезд иностранцев в страну с 1 сентября не распространится на украинцев, которые являются членами семей граждан Венгрии, имеют разрешение на постоянное проживание в Венгрии / члены семьи таких лиц, или имеют разрешение на временное проживание с правом пребывания более 90 дней.

Также запрет не распространяется на дипломатов и официальных лиц, прибывающих с визитом; спортсменов, работающих в Венгрии, и людей, которые уже переболели коронавирусом в течение последних шести месяцев и могут это документально подтвердить.

В других случаях, при наличии уважительных причин, въезд в Венгрию для граждан Украины возможен только после получения разрешения венгерской полиции. При наличии достаточных оснований (судебный процесс, трудоустройство, лечение, обучение, похороны и т.д.) нужно заполнить форму на венгерском или английском языке и подать электронную заявку.

Ответ поступает, как правило, в течение 48 часов. Решение об удовлетворении ходатайства, которое направляется на электронный адрес, указанный в процессе формирования запроса, необходимо продемонстрировать на границе (печатный вариант или на экране мобильного устройства).

Все граждане Украины, прибывающие в Венгрию, обязаны самоизолироваться на 14 дней по месту жительства или в больнице. Освободиться от карантина возможно на основании результатов двух отрицательных тестов, сделанных уже в Венгрии с интервалом минимум 48 часов. Результаты иностранных тестов не рассматриваются.

Для въезда в Венгрию из Украины можно использовать исключительно пункты пропуска «Тиса», «Лужанка» и «Вилок».

www.eurointegration.com.ua/rus/news/2020/08/31/7113772/

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *