Вакарчук представив партію, з якою піде на вибори в Раду

Український музикант, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук оголосив про створення партії «Голос» та участь у парламентських виборах.

Церемонія презентації партії відбулася на Старокиївський горі у столиці, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми створюємо політичну силу — партію справжніх змін. І назвали цю партію «Голос», — сказав Вакарчук.

Він також зазначив, що поведе цю партію на парламентські вибори. За словами музиканта, партія «Голос» іде в парламент, щоб «знищити стару політику і творити політику нову, яка принесе справжні зміни».

Вакарчук наголосив, що олігархи не фінансують політичну силу, партія «не взяла і не бере в олігархів жодної копійки, жодної цукерки».

Ввакарчук- Голос змін / Фото: Володимир Тарасов, Укрінформ

«Наш голос звучатиме злагоджено і сильно, і сьогодні він звучить так: перше — інтереси громадян України понад усе; друге — екзистенційний вибір України — Європа; третє — один закон для всіх; четверте — вільна економіка без олігархів; п’яте — влада, яка підзвітна громадянам України», — наголосив музикант.

 

Він також презентував членів своєї команди, але підкреслив, що це ще не список «Голосу» на парламентських виборах — його буде сформовано на з’їзді партії пізніше. Серед названих ним осіб — економіст Юлія Клименко, антикорупціонер Ярослав Юрчишин, член-кореспондент Академії медичних наук України Юрій Соколов, «кіборг» Андрій Шараскін («Богема») та активістка Соломія Бобровська.

«Кожен з них є патріотом, професіоналом, а головне — вони всі порядні люди. Кожен із них змінював Україну, а тепер ми підемо всі разом змінювати українську політику», — заявив Вакарчук.

www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2701277-vakarcuk-predstaviv-partiu-z-akou-pide-na-vibori-v-radu.html

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *