В Запорожской области продолжается ремонт дорог

В Запорожской области продолжается ремонт дорог

На цьому тижні розпочались ремонтні роботи на ділянці обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення О080823 /Т-04-08/ – Дніпровка.

У ДП «Місцеві дороги Запорізької області» зазначають, що ця ділянка – найскладніший об’єкт реконструкції в переліку доріг загального користування місцевого значення Запорізької області, відновлення яких заплановано у 2020 році. Адже внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту ця дорога зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

Нині підрядна організація ТОВ «Інкомцентр-Інвест» розпочала роботи з реконструкції ділянки протяжністю 1,1 км.

Окрім цього, на ділянці автодороги О081030 Арабка-Астраханка-Мордвинівка-Гірсівка-Степанівка-Перша, що у Мелітопольському районі, тривають роботи з аварійного ямкового ремонту. Роботи проводить підрядна організація ТОВ «Абз Промбуд».

Згідно з умовами договору, ТОВ «Абз Промбуд» розпочало виконання аварійного ямкового ремонту асфальтобетоном. Однією з важливих умов якісного виконання аварійного ямкового ремонту є проведення так званого «блокування». Процес передбачає обробку швів гарячим бітумом, аби волога не потрапляла до покриття на межі старої і відремонтованої ділянок.

Також у Мелітопольському районі тривають роботи з експлуатаційного утримання обласної дороги загального користування місцевого значення О081028 /М-18/ — Троїцьке. Згідно з договором, що був укладений із підрядною організацією ТОВ «Абз Промбуд», роботи з озеленення проводяться на дорогах загального користування місцевого значення у районі.

Експлуатаційне утримання автомобільних доріг передбачає виконання комплексу заходів щодо технічного нагляду та утримання автомобільних доріг загального користування. Зокрема, нині виконується планування узбіч, прибирання сміття, а також видалення парості, що перешкоджає безпеці дорожнього руху, і дерев, що розташовані занадто близько до кромки проїжджої частини.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 58 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *