В Запорожской области на аукционе проданы 13 земельных участков

В Запорожской области на аукционе проданы 13 земельных участков

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області проводить земельні торги у формі аукціону, на яких продаються права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території  області.

З початку року на земельних торгах були продані права оренди на 13 земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Площа земель, переданих в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства склала 245,64 га.

Аграрії орендували три земельні ділянки у Мелітопольському районі, три – у Якимівському, по дві – у Новомиколаївському та Чернігівському районах, по одній – у Розівському, Михайлівському та Більмацькому районах.

Проведення земельних аукціонів дозволило у 1,4 рази збільшити розмір орендних платежів в порівнянні з їх стартовим розміром (322,97 тис. грн), в результаті місцеві бюджети отримали 454,11 тис. гривень. Середній розмір річної орендної плати за результатами торгів склав 15,53 % від нормативної грошової оцінки земель.

Отримані кошти протягом семи років надходитимуть до місцевих бюджетів та слугуватимуть підґрунтям для розвитку територій.

Зазначимо, до Державного земельного кадастру внесено відомості про 21,4 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га. Зокрема, 14,3 млн земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 31,2 млн га.

*

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».

(Visited 21 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *