В Запорізькій області визначили найкращих батьків

В Запорізькій області визначили найкращих батьків

В центрі Запоріжжя урочисто вшановували переможців обласного конкурсу «Батько року – 2020». На Площі Героїв свої заслужені нагороди за гармонійне поєднання кращих якостей сім’янина та успішного чоловіка отримали 43 переможці цього конкурсу. Загалом цього року учасниками обласного конкурсу «Батько року» стали 85 чоловіків. Нагадаємо, в третю неділю вересня відзначається Всенародний День батька.

Чоловіків з усіх куточків Запорізької області вітали голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін та заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко.

— Ця площа бачила багато святкових заходів і урочистих подій. Та сьогодні у нас стратегічна місія. З центральної площі Запорізької області ми демонструємо всьому світу головні принципи і цінності, на яких будується держава. Це – сім`я, базовий елемент суспільства, — зазначив Владислав Марченко.

Один із переможців — директор комунальної установи  «Басаньська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Станіслав Хижняк – висловив думку всіх своїх колег по обласному конкурсу «Батько року» і подякував своїм найріднішим і наймилішим — «другим половинкам», заради яких чоловіки звертають гори, підкорюють вершини і виховують дітей.

Отримавши свою заслужену нагороду в номінації «Батько – працівник культури та мистецтва», директор-художній керівник комунального закладу «Запорізький академічний обласний театр ляльок» Запорізької обласної ради Анатолій Колб, що виховав двох доньок, які успішно працюють в галузі культури, сказав:

— Батько – то фундамент державного будівництва. І кожен з нас повинен пам’ятати про це і на роботі, і вдома.

Дізнатись імена чоловіків, які стали переможцями обласного конкурсу «Батько року – 2020», можна тут.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

(Visited 1 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *