В Польше назвали причину поджога хостела с украинцами

 Пожар в здании устроил 42-летний житель Хшанува после конфликта с другим поляком.
 
https://images.unian.net/photos/2020_07/1594274112-9342.jpg?0.5035897948645789
 
OSP Grojec OSP Grojec
 
Польская полиция установила настоящие мотивы поляка, который поджег рабочее общежитие в Погожице с украинскими заробитчанами, сообщает Мукачево.net.
 
Заробітчани ні при чому: поляк, який підпалив гостел, зробив це через іншого поляка
 
http://www.mukachevo.net/Content/img/news/1785/p_1785162_1_slidertop2.jpg
 

Про це він повідомив поліції, після того як був затриманий.

Пожежу у гостелі з громадянами України у польському у місті Погожице в комуні Хшанув влаштував 42-річний місцевий житель, який пішов на це навмисно через постійні конфлікти зі своїми співмешканцями.

Гостел орендують переважно українці, які приїхали в Польщу на заробітки. Там, зокрема, проживали сімейні пари, навіть з дітьми. Загальна кількість людей, які там проживали, складала 12 осіб.

Представник поліції розповів, що 42-річний поляк з Хшанува, який також винаймав там ліжко-місце, постійно створював конфліктні ситуації і сварився із своїм товаришем.

«Однак конфлікт був заснований не на національному, а на особистому підґрунті. Він конфліктував з іншим поляком», – розповіла Катаріна Добковська з Хшанувської поліції.

Зазначається, що підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді 3-місячного попереднього ув’язнення. Він може сісти до в’язниці на 10 років за «створення ситуації, яка загрожує життю або здоров’ю багатьом особам або майну у великих розмірах».

 

mukachevo.net/ua/news/view/1785162

 
(Visited 52 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *