В Мелітополі поліцейські розшукали трьох безвісти зниклих неповнолітніх

14 листопада о 16:20 до чергової частини Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області надійшла заява від співробітника Мирненського обласного центру соціально-психологічної реабілітації про те, що вранці двоє неповнолітніх дівчат 2005 і 2006 років народження пішли з центру до школи та не повернулися.  На розшук учениць керівництвом відділу поліції були скеровані наряди реагування патрульної поліції, співробітники ювенальної превенції і дільничні офіцери поліції.

Ювенальні поліцейські поспілкувались з друзями  розшукуваних, перевірили отриману інформацію і в селі Новобогданівка знайшли дівчат за місцем мешкання родичів однієї із них.  Неповнолітніх передали вихователю центру соціально-психологічної реабілітації. Ніяких правопорушень відносно підлітків скоєно не було. Дівчата розповіли поліцейським, що замість занять в школі весь день гуляли містом, а потім вирішили провідати своїх рідних.

*

15 листопада о 07:10 до Мелітопольського відділу поліції звернулась педагог однієї з загальноосвітніх шкіл міста Мелітополь та повідомила, що до неї звернулась бабуся  учениці 9-го класу, яка заявила про зникнення онуки 2004 року народження.

Поліцейські ювенальної превенції встановили, що 14 листопада близько 21:00 дівчина пішла на день народження до друзів, але до дому так і не повернулась. Вранці 75-річна бабуся, з якою на даний час мешкає підліток, повідомила педагога про її зникнення. Дівчина мала при собі мобільний телефон, але на дзвінки не відповідала. Поліцейські змогли зв’язатися з підлітком і знайшли її за місцем мешкання подруги.

З розшукуваними проведені профілактичні бесіди про небезпеку подібних самостійних прогулянок.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

(Visited 3 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *