В Энергодаре усилен карантин

В Энергодаре усилен карантин

Как сообщает пресс-служба мэрии Энергодара,

відбулося засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням COVID-19.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 №760, оперативним штабом прийнято рішення про подовження карантинних обмежень на території Енергодара до 31 жовтня.

Наразі на території міста встановлено «ЗЕЛЕНИЙ» рівень епідемічної небезпеки. На час його дії на території міста забороняється:
— перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без захисних масок;
— перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;
— самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;
— проведення масових заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території, а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 % місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;
-здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту пасажирами під час перевезення.
— проведення концертів, дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

На період до 15 вересня в Енергодарі заборонено проведення концертів закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *