В Финляндии этапы Кубка мира по биатлону пройдут без зрителей - календарь этапа, последние новости

https://www.newsli.ru/up_img/a1w340/kontiolahti.jpg

За два дня до старта Кубка мира по биатлону-2020-2021 организаторы приняли решение, что первые два этапа в финском Кантиолахти так же пройдут без зрителей.

IBU       @biathlonworld

11 ч

The Finnish Biathlon Association and

have decided today, based on recommendations by the regional joint municipal authority for North Karelia social and health services Siun sote, that the World Cup events in Kontiolahti will be held without spectators.

twitter.com/ibu_wc
Финская ассоциация биатлонистов и @KlahtiBiathlon Сегодня на основании рекомендаций регионального объединенного муниципального управления социальных и медицинских служб Северной Карелии Сиун сотэ решили, что чемпионат мира по футболу в Контиолахти будет проходить без зрителей.
***

Это решение связано с обострением эпидемиологической ситуации в Северной Карелии и решением местных властей запретить проведение всех мероприятий с участием более 50-ти человек.

– Мы свяжемся с теми, кто купил билеты, и расскажем, как действовать дальше. В течение следующих полутора недель оргкомитет приложит огромные усилия для проведения гонок, – заявил руководитель оргкомитета Сами Лейнонен.

Кубок мира по биатлону сезона 2020-21 стартует 28 ноября индивидуальными гонками мужчин и женщин.

terrikon.com/posts/366166

Календар етапу №1 Кубка світу. Контіолахті, Фінляндія

 • Субота, 28 листопада, 12:00. Чоловіки, індивідуальна гонка (20 км)
 • Субота, 28 листопада, 15:20. Жінки, індивідуальна гонка (15 км)
 • Неділя, 29 листопада, 11:30. Чоловіки, спринт (10 км)
 • Неділя, 29 листопада, 14:40. Жінки, спринт (7,5 км)
 • Які обмеження діятимуть під час етапів Кубка світу у Контіолахті. Розповідає тренер
  Ексклюзивно
  Які обмеження діятимуть під час етапів Кубка світу у Контіолахті. Розповідає тренер АР

  Юрай Санітра – про обмеження, які будуть діяти у фінському Контіолахті.

  Міжнародний союз біатлоністів (IBU) провів нараду капітанів та тренерів команд-учасниць Кубка світу в Контіолахті, де організатори оголосили правила поведінки під час змагань.

  Серед інших на цьому зібранні була присутня українська делегація. Головний тренер збірної Юрай Санітра розповів Суспільне Спорт про ці обмеження.

  Усі члени делегації повинні перебувати в масках, крім спортсменів під час тренувань та гонок, а також працівників сервісу на трасі. Як тільки спортсмен завершує гонку, він повинен одягнути маску“, – розповів Санітра.

  За його словами, обмеження стосуються навіть щодо походів до магазинів. Якщо виявлять порушення, можна отримати дискваліфікацію.

  У магазин з команди має право ходити лише один представник – шеф-команди. Перше порушення призведе до попередження, друге та наступні – до можливого зняття команди з Кубка світу“, – додав головний тренер збірної України з біатлону.

  Збірна України пройшла тестування на коронавірус після приїзду до Контіолахті, але результатів ще немає.

  У четер, 26 листопада, українські біатлоністи провели перше тренування в Контіолахті. Як зазначив Санітра, на стадіоні є поривчастий вітер, ішов мокрий сніг та дощ. Більшу частину тренування українці звикали до роботи на стрільбищі.

   

  У яких збірних виявили коронавірус

  Під час другої хвилі тестування, позитивні результати отримали представники збірної Румунії та Франції. Усі, хто отримав позитивні результати, – ізольовані.

  Раніше коронавірус знайшли у складі Росії, Латвії та Молдови. IBU не називає прізвища інфікованих членів команд.

  Однак відомо, що у росіян позитивний тест на коронавірус здав Антон Бабіков. Його та Євгенія Гаранічєва не допустять до перших гонок. Останній – пропускатиме перший етап через те, що є сусідом по кімнаті Бабікова.

  Загалом, із Росії зняли карантинні обмеження, як і зі збірної Франції, тому, ті, хто отримав негативні результати тестів, зможуть взяти участь у стартах у Контіолахті.

  Вже цими вихідними пройдуть гонки першого етапу Кубка світу з біатлону. Відомо, хто від України братиме участь у першій гонці сезону.

  Хто побіжить індивідуальну гонку в Контіолахті за Україну:

  • Жінки: Віта Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Катерина Бех, Дар’я Блашко
  • Чоловіки: Дмитро Підручний, Артем Прима, Руслан Ткаленко, Антон Дудченко, Богдан Цимбал

  Поза заявкою на цей старт залишилися Валентина Семеренко (у жінок) та Тарас Лесюк (у чоловіків).

  Через стан здоров’я зі складу збірної України випав Сергій Семенов, який повернувся до Києва для проходження медобстеження.

   

suspilne.media/83360-aki-obmezenna-diatimut-pid-cas-etapiv-kubka-svitu-u-kontiolahti-rozpovidae-trener/

 

(Visited 55 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *