В Енергодарі запущено соціальний проєкт «Ти не один»

Через ризик поширення коронавірусної інфекції сьогодні особливої уваги варті найбільш уразливі перед інфекцією категорії населення – самотні літні люди та особи з інвалідністю. Для допомоги таким громадянам за ініціативи міського голови Павла Музики в Енергодарі запущено соціальний проєкт «Ти не один».

Проєкт передбачає залучення волонтерів та всіх енергодарців, готових допомогти. Соціальними працівниками будуть відпрацьовані списки жителів міста пільгових категорій, які потребують допомоги. Волонтери купуватимуть для них продукти, товари першої необхідності, ліки та приноситимуть їм додому, щоб ті мали можливість не виходити з квартири та уникнути ризику зараження.

На базі управління праці та соціального захисту населення створено центр для координації дій соціальних служб, волонтерів та всіх небайдужих громадян. Всіх волонтерів буде забезпечено засобами індивідуального захисту — масками і антисептиками. Розпізнати волонтерів можна буде по фірмовій екіпіровці – на кожному з них буде кепка  з символікою акції.

 

 

 

(Visited 25 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *