В економічних відносинах між Україною і Німеччиною важливими є машинобудування і передача технологій

В економічних відносинах між Україною і Німеччиною важливими є машинобудування і передача технологій

Під час 11 засідання Українсько-німецької Групи високого рівня з економічного співробітництва обговорювались торговельні відносини України з Німеччиною, впровадження реформ, бізнес-клімат, фінансове та інвестиційне співробітництво, енергетичні питання тощо. Про це повідомляється у Євроінтеграційному дайджесті № 158.

«Німеччина є стратегічним та одним з найбільших торговельних партнерів України. Ми бачимо дуже високу динаміку секторального співробітництва. Переконана, що поглиблення двосторонніх відносин є одним з ключових елементів євроінтеграції України», – сказала Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Водночас, Торговий представник України Тарас Качка наголосив, що Угода про асоціацію створює сприятливі умови для перенесення виробництва в Україну з інших країн світу. Зокрема, у рамках Угоди Україна має важливий прогрес у митних питаннях. Він повідомив про роботу України щодо тестового запровадження авторизованих економічних операторів, а також про процес долучення України до системи спільного транзиту з ЄС.

Представники німецької сторони підкреслили, що Україна є другим за важливістю партнером Німеччини в регіоні Східної Європи та Центральної Азії. Поряд з тим, вони акцентували увагу на важливості правової безпеки для німецького ринку та німецьких фірм.

Детальніше

(Visited 30 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *