В Акваторії азовського моря виникло 5 нештатних подій, під час яких знадобилась допомога 14 особам

Через пориви вітру до 25 м/с, 8 липня у прибережній зоні Азовського моря утворилось таке природне явища як віджимний вітер. Саме плавзасоби мінімальної плавучості — великі надувні матраци — здуває швидше за інших. Якщо відпочивальник вчасно не зреагує, то через 15-20 хвилин людину на матраці відносить у море на далеку відстань.

Так, лише за останню добу у  смт Кирилівка Якимівського району в Акваторії азовського моря виникло 5 нештатних подій, під час яких знадобилась допомога рятувальників 14 особам.

Відпочивальники плавали на катамаранах, надувних матрацах, кругах, каное. Усіх їх довелося повертати на берег на моторному човні рятувальників. Найбільша відстань, на яку віднесло відпочивальників на катамарані склала  3 км від берега.
Від ГУ ДСНС залучалось 4 одиниці техніки та 10 чоловік особового складу

Рятувальники знов звертаються до громадян  з проханням не використовувати надувні матраци не за призначенням. Неухильно дотримайтесь правил поведінки на воді та навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малих без догляду!

Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24. Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах.

Давайте разом зробимо так, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *