Ушел из жизни заместитель генерального директора Национального заповедника «Хортиця»

Ушел из жизни заместитель генерального директора Национального заповедника «Хортиця»

Сообщение об этом размещено сегодня, 15 марта 2020 года, на официальной веб-странице заповедника:

«Вчора  на 64-му році життя після важкої хвороби пішов із життя наш колега, великий патріот нашої країни і своєї справи, заступник генерального директора з інженерно-господарської діяльності Михайло Павлович Левченко. Колектив Національного заповідника «Хортиця» глибоко сумує з приводу непоправної втрати свого колеги. Не стало життєрадісної людини, чоловіка, тата, дідуся. В нашій пам`яті він назавжди залишиться  невтомним трудівником, цілеспрямованою людиною, справедливим  керівником. Будемо пам’ятати той досвід і знання, які він зміг передати молодшому поколінню та цінувати той вклад, який він зробив для розвитку Хортиці та  Запоріжжя. Він назавжди залишиться в серцях колег, усіх, кого звела з ним доля. Ми щиро поділяємо горе дружини, рідних і близьких покійного та висловлюємо свої сердечні співчуття.

У скорботі низько схиляємо голови перед його добрим іменем, молимось за упокій його душі. Віримо, що біль втрати не потривожить його вічного сну, а Всемилостивий Господь прийме його душу в Царство Небесне. Вічна і світла пам’ять!»

*

К Михаилу Павловичу по различным вопросам мы, журналисты «МИГа», обращались достаточно часто. Не припомню случая, чтобы он не помог.

Царство небесное вам, Михаил Павлович!

(Visited 4 002 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *