"Укрзалізниця" поновила рух поїздів далекого сполучення ще в одній області

https://eimg.pravda.com/images/doc/f/6/f6bf4bd-image.jpg

Відсьогодні Укрзалізниця відкриває продаж проїзних документів для поїздів

№106/105 Одеса — Київ на станції Вінниця та №772/771 Хмельницький — Київ на станції Гнівань.

Також з 13 червня буде поновлено курсування поїзда № 779/780 у сполученні Суми — Вінниця з відправленням із Сум та Вінниці.

Він курсуватиме щосуботи та щонеділі.

Поновленню залізничного сполучення у Вінницькій області посприяло прийняття Вінницькою обласною державною адміністрацією рішення щодо послаблення протиепідемічних заходів.

Квитки можна придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

Нагадаємо, що поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. Провідники щогодини під час рейсу проводять прибирання: миють санвузли, підлогу в салоні вагона, протирають поручні, дверні ручки, кнопки тощо. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. Про подальше відновлення руху поїздів та відкриття продажу квитків буде повідомлено додатково.

Просимо слідкувати за інформацією на офіційному сайті Укрзалізниці.

www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/520197/

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *