Український мед став переможцем міжнародного конкурсу в Лондоні

І це не перша нагорода бджоляра у Лондоні

 

СРІБНА МЕДАЛЬ🥈🏆 У ЛОНДОНІ🇬🇧💂‍♂️

Маємо нагоду пишатись🥰 нашим медом🍯 «Духмяні луки Козачки», який отримав срібну медаль🥈на London International Honey Awards 2020🏆!

https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/110317083_708930779887753_1676131530252788585_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=40XklgO5CC4AX_hJdWk&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&tp=7&oh=4bd26e970a6f523c462afe1953658de4&oe=6020CFCA

***

 

https://zmiiv.gromada.group/public/img/news/07_07_20/5f04718bab33f.JPG

Фото з сайтц zmiiv.gromada.group/news/statti/

Микола Андонієв — зміївчанин, як то кажуть, вихідного дня. Але який зміївчанин! Кожні вихідні, а то й серед тижня, і у відпустці, він мчить зі свого Харкова до нас на Зміївщину, до хутора Козачка (це Великогомільшанська сільрада), бо тут на нього чекають прекрасні створіння — його бджоли і його «Бджолина садиба». Він їх доглядає, захищає, любить всім своїм серцем: я з дитинства, каже, дуже захоплювався біологією і природничими науками — і це дуже помітно у розмові, бо Микола одразу справляє враження прогресивної людини із екологічним мисленням. Так у нього й основна професія надзвичайно цікава — фармація, фітотерапія. А працьовиті комахи йому відповідають взаємністю — його хобі і його пасіка дає не лише задоволення й смачні продукти для родини, а й невеличкий дохід (уже!). І високе звання господаря, який отримав кращий (чистий, дуже якісний, смачний, одним словом — правильний) мед в Україні: минулого року зміївський мед Миколи Андонієва став переможцем престижного серед фахівців Всеукраїнського конкурсу медів (найвища відзнака — золота медаль!). А потім, як один із нечисленних найкращих зразків продукту, представляв Україну на всесвітньому конкурсі медів, який відбувся у Канаді (місто Монреаль).

zmiiv.gromada.group/news/statti/2428-med-ce-energiya-ta-informaciya-togo-miscya-de-jogo-zibrali

 

Цього року мед «Запашні луки Козачки» став першим українським учасником престижної Міжнародної виставки меду London Honey Awards, на якій завоював срібну медаль за чудову якість.  Про це повідомляє agronza.com, пише agronews.ua.

Микола Андонієв, засновник і власник пасіки «Бджолина садиба», має досвід бджільництва понад 10 років. Його пасіка стаціонарна, містить до 20 вуликів, бджоли української степової породи.

У 2019 р. мед із його пасіки був визнаний кращим і гідно представляв Україну на конкурсі World Beekeeping Awards 2019 у Монреалі. А у 2020 р. вирішив взяти участь у Міжнародній виставці меду London Honey Awards.

«Чому я вирішив взяти участь в конкурсі? Можна сказати, що мета в мене була патріотична. Україна постійно заявляє про себе, як про медову державу. Ми займаємо п’яте місце у світі з експорту меду, а на світових конкурсах себе не представляємо й не беремо в них участь», — заявив Микола Андонієв.

Він зазначив, що найважче та найдорожче було відправити мед на конкурс до Лондону, адже жодна поштова компанія, крім DHL Express, не брала мед для пересилання, пояснюючи свою відмову тим, що цього року Великобританія заборонила ввезення меду з-за кордону.

«Шлях участі був довгим, але воно було того варте. Узагалі ця перемога стала можливою тільки завдяки спільній роботі нашої команди. Запрошую всіх пасічників, незалежно від того чи є ви новачком в бджільництві або потужним, успішним брендом, взяти участь у конкурсі London Honey Awards 2021 і зробити все, щоб ми могли пишатися справжнім українським медом», — підсумував пасічник.

 

agronews.ua/news/ukrainskyy-med-stav-peremozhtsem-mizhnarodnoho-konkursu-v-londoni/

(Visited 26 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *