✈️ У результаті складної евакуаційної місії, здійсненої ГУР МО спільно з МЗС за дорученням Президента України Володимира Зеленського, із закритого сирійського табору Родж врятовано українку та двох її дітей.
⛓️ Евакуйована жінка ― остання громадянка України, яка впродовж шести років перебувала у курдському таборі на північному сході Сирії фактично як полонянка.
🏡 Зараз вона з дітьми уже на території України, де її зустріли рідні.
🧕 Загалом у таборі Родж перебували 89 громадян України, більшість яких ― жінки, зокрема з АР Крим, які з різних причин вирушили у Сирію в пошуках кращого життя та опинились у складних життєвих обставинах.
💬 Громадянки, яких вдалось успішно евакуювати з сирійського табору, здебільшого виказують жаль, що колись вирішили покинути рідну Україну.
❗️ Загалом з сирійського табору Родж Україна повернула додому 14 жінок та 41 дитину ― це всі українські громадяни, хто виказав бажання в евакуації.
🫡 Доводимо справу до кінця. Захищаємо наших, де б вони не були.