У Запорізькому художньому музеї демонструється виставка "Від сесії до сесії"

У Запорізькому художньому музеї демонструється виставка "Від сесії до сесії"

У Запорізькому обласному художньому музеї за ініціативи директорки Інги Янкович відкрилася виставка «Від сесії до сесії».

У ній взяли участь студенти – майбутні художники та дизайнери, що навчаються у ЗНУ, НУ «Запорізька політехніка», КПУ, Хортицькій національній академії [разом з педколеджем] та будівельному коледжі. Поруч з ними демонструють мистецтво і їхні викладачі, відомі майстри Ірина Гресик, Євген та Анжела Прокоф’єви, Олександр Демиденко, Віталій Кругляк, Борис Козловський та інші. Представлено близько 350 живописних та графічних робіт, плакатів, костюмів, робіт у техніці стрінг-арт [нитки, намотані на гвіздки]

На відкритті виставки «Від сесії до сесії» студентки Хортицької національної академії влаштували дефіле у костюмах, оздоблених власноруч розписами та іплікаціями за мотивами творів Марії Примаченко під керівництвом художниці Наталії Дерев’янко.

Як розповіла куратора виставки Антоніна Бєлявська, веселій молодежній виставці передував конкурсний відбір у вишах, а потім у самому музеї.

Наприкінці березня учасників заохотять до подальшої творчості дизайнерськими нагородами.

Фото Олександра Прилепи

(Visited 47 times, 1 visits today)