У Запорізькій області повністю припинено навчальний процес в 5 школах

У Запорізькій області повністю припинено навчальний процес через високий рівень захворюваності в 5 школах. Також частково припинено навчання у 22-х класах 10-ти шкіл області.

За інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, в цілому питома вага відсутніх через хворобу учнів у школах області у порівнянні з минулим тижнем збільшилася з 5,8% до 7%. Зокрема, через ГРВІ відсутні 5,3% учнів (минулого тижня було 4,6%).

Через високий рівень захворюваності дітей на ГРВІ припинено функціонування Широкоярського навчально-виховного комплексу (Чернігівський район). Крім того, в 13-ти закладах (м. Запоріжжя – 10, м. Мелітополь – 2, Запорізький район – 1) припинено функціонування загалом 13-ти групових осередків.

В закладах дошкільної освіти по області питома вага відсутніх через хворобу дітей становить 8,3% (проти 9,8% відсутніх дітей минулого тижня), у тому числі через ГРВІ відсутні 6% дітей (минулого тижня було 7,4%).

За словами лікарів, своєчасне звернення за медичною допомогою, своєчасно розпочате комплексне лікування зведе до мінімуму наслідки від захворювання. У випадку появи перших симптомів грипу (температура 38 градусів та вище, сухий кашель, головний біль, біль в м’язах та суглобах, світлобоязнь, симптоми загальної інтоксикації), а також при погіршенні самопочуття треба негайно звертатись за медичною допомогою.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 14 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *