У Запоріжжі скеровано до суду обвинувальний акт стосовно злочинної діяльності банди

За матеріалами Запорізького управління Департаменту внутрішньої безпеки, слідчими ГУНП в Запорізькій області, під процесуальним керівництвом прокуратури області, закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно шести членів озброєної банди за ознаками злочинів передбачених ст.257 (Бандитизм), ч.3 ст.146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч.3,5 ст.185 (Крадіжка), ч.ч.2,3,5 ст.186 (Грабіж), ч.4 ст.187 (Розбій), ч.4 ст.189 (Вимагання), ч.3 ст.15 – ч.2 ст.194 (Умисне знищення або пошкодження майна), ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ч.ч.2,3 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом), ч.4 ст.296 (Хуліганство) та ч.1 ст.14 — ст.348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця) Кримінального кодексу України.

В ході досудового розслідування встановлено, що вказані особи у складі організованого етнічного злочинного озброєного угрупування займалися вимаганням грошових коштів, незаконним позбавленням волі, здійснювали угони автомобілів, скоювали грабежі, крадіжки та розбійні напади на території міст Запоріжжя та Дніпро. На рахунку зловмисників понад десять кримінальних правопорушень, із застосуванням зброї та насильства, небезпечного для життя і здоров’я. Поліцейськими главку спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань за оперативного супроводження Запорізького управління Департаменту внутрішньої безпеки проведено понад 40 обшуків, в ході яких виявлено та вилучено знаряддя злочинів. На майно підозрюваних з метою його можливої подальшої конфіскації накладено арешт. Зважаючи на те, що організатор даної злочинної банди переховується від органів слідства, його оголошено у міжнародний розшук.

Сьогодні, 1 липня слідчими Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, матеріали досудового розслідування з обвинувальним актом скеровано до суду.

Найвища міра покарання, за інкримінованими підозрюваним статтями, передбачає позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

(Visited 11 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *