У Запоріжжі поліцейські вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У Запоріжжі поліцейські вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 13 грудня біля пам’ятнику героям-ліквідаторам Чорнобильської  катастрофи відбувся урочистий мітинг-реквієм присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Мітинг відвідали представники місцевої влади, ліквідатори наслідків аварії, працівники правоохоронних структур, військові, школярі та небайдужі мешканці міста.

Під час заходу пам’ять загиблих учасників ліквідації чорнобильської катастрофи запоріжці вшанували хвилиною мовчання. Наприкінці заходу до меморіалу присутні поклали квіти.

*

Починаючи з 2006 року, щорічно 14 грудня в Україні відзначається День  вшанування  учасників ліквідації наслідків аварії  на  Чорнобильській АЕС. У ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, що сталася 26 квітня 1986 року, брали участь люди найрізноманітніших професій, в тому числі і правоохоронці, які в екстреному порядку були мобілізовані на усунення наслідків аварії.

В цей день віддають шану всім учасникам ліквідації наслідків катастрофи та згадують тих, кого вже немає серед живих. Ціною життя відважні ліквідатори аварії, не вагаючись кинулися в смертельно небезпечну зону та рятували світ від смертельних променів радіації.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

 

(Visited 20 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *