У Запоріжжі піймали Інтернет-«піратів»

У Запоріжжі піймали Інтернет-«піратів»

За інформацією Відділу інформаційної політики, Запорізькою місцевою прокуратурою №2 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення авторського права і суміжних прав, що завдало матеріальної шкоди у значному розмірі (ч.1 ст. 176 КК України).

Повідомляється, що співробітниками відділу протидії кіберзлочинам в Запорізькій області викрито двох мешканців міста 1991 та 1992 року народження, які створили Інтернет-ресурс де розміщували аудіо- візуальні кіно твори та надавали доступ до їх перегляду тисячам користувачів. Фігуранти справи обізнані в веб-розробці, а також займаються ремонтом комп’ютерної техніки, один з них офіційно працевлаштований в одному з ВИШів міста.

За даними слідства, створені сайт і телеграм-канал працювали з початку 2019 року, транслювання контенту розміщеного на сайті відбувалося без обмежень на будь-яку країну світу. Приблизна сума завданих збитків більше одного млн грн.

Після проведення комп’ютерно-технічної експертизи та економічної експертизи в сфері інтелектуальної власності, буде вирішено питання про пред’явлення підозри.

За скоєння даного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від 200 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

 

(Visited 116 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *