У Запоріжжі буде відкрито реабілітаційний центр для дітей, хворих на туберкульоз!

В лютому цього року 20 громадських організацій Запорізької області, в тому числі Запорізький благодійний фонд «Єдність «за майбутнє» та міжфракційні депутатські групи «Рівні можливості», підписали звернення до депутатів, керівництва міста та області з проханням вирішити проблему реабілітації дітей після тривалого лікування та знайти можливість профінансувати програму реабілітації дітей, хворих на туберкульоз.

Як відомо, Запорізька область займає перше місце в Україні за рівнем захворюваності на туберкульоз серед дітей, тому ця проблема була надзвичайно гострою. Завдяки підтримці міжнародної спільноти в рамках гуманітарної допомоги Україні було відремонтоване приміщення реабілітаційного центру, в якому створено всі умови для ефективного навчання дітей та реабілітації  після лікування. Не вистачало лише коштів для відкриття цього центру.

Нарешті на сесії Запорізької облради 3 квітня було виділено п’ять мільйонів гривень для початку роботи дитячого протитуберкульозного відділення № 2 (офіційна назва реабілітаційного центру).

(Visited 13 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *