У Новобогданівці жінку з гострим зубним болем не кинули напризволяще

У Новобогданівці жінку з гострим зубним болем не кинули напризволяще

У Новобогданівській ОТГ з першого дня карантину в усіх аптеках та крамницях громади можна придбати захисні маски вартістю до 12-20 грн в залежності від якості. Про це повідомляє Запорізький регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою”.

Влада забезпечила захисними засобами всіх працівників медичних закладів, КП, соцсфери, ради. Людям похилого віку, до яких сьогодні не мають змоги приїхати діти, доставляють необхідні товари.

В сільраді видають перепустки при необхідності виїзду в лікарні на процедури. Є й екстрені випадки.

«Один з випадків, — розповідає голова громади Дмитро Хлистун, — звернулась жінка з гострим зубним болем. Власного транспорту в неї немає, але терміново треба їхати в лікарню. У такому випадку надаємо службове авто».

До сільради почали в індивідуальному порядку звертатися ФОПи із заявами про зниження ставки єдиного податку до 0% у випадку призупинення підприємницької діяльності через карантин. Серед проблем — припинення громадських робіт, на які громада залучала по 6-7 осіб з центру зайнятості для проведення прибирань території, благоустрою, ремонтних робіт.

У громаді провели зустріч з п’ятьма релігійними конфесіями. Окрім православної церкви, на карантинний період всі припинили служби. За підрахунками, до церкви на Великдень прийдуть до 70 осіб. Проте освячення відбуватиметься на вулиці, для чого із дотримання вимог до відстані віруючі під наглядом громадськості стоятимуть вздовж дороги.

 

(Visited 24 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *