У Михайлівському районі з’явився мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту

У Михайлівському районі з’явився мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту

Відбулось відкриття  мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту на території Михайлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія» ім. Героя Радянського союзу І.А. Найдьонова».

Проєкт реалізовано шляхом співфінансування з державного та місцевого бюджетів. Згідно проєкту, об’єкт дозволяє проводити навчально-тренувальні заняття з популярних серед молодого покоління ігрових видів спорту, а саме: міні-футболу, волейболу, тенісу, гандболу та бадмінтону, що є надзвичайно актуальним для більш ніж 16 тисяч жителів громади.

Привітати з визначною подією в житті школи та всієї громади завітала начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

Право перерізати символічну стрічку було надано юному футболісту, володарю кубку Всеукраїнських змагань з футболу «Золотий колос України», Самочко Данилу та призерці обласних змагань з волейболу Карась Катерині.

Як зазначила Наталія Власова, об’єкт матиме значний соціальний вплив на розвиток не тільки Михайлівської громади, а й району в цілому. На території громади функціонує Комплексна ДЮСШ, що налічує 206 вихованців. Наявність мультифункціонального майданчика значно покращить умови для підвищення майстерності спортсменів.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *