У Мелітополі виявили підпільний цех по виробництву контрафактного алкоголю

У Мелітополі виявили підпільний цех по виробництву контрафактного алкоголю

Під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області розслідується кримінальне провадження, зареєстроване за ч.1,2 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут і транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

У рамках кримінального провадження прокуратурою області спільно з співробітниками податкової міліції ГУ ДФС в області припинено діяльність чергового незаконного виробництва небезпечного для здоров’я етилового спирту та алкогольного сурогату.

Підпільний цех, в якому виявлено фальсифікат, знаходився на території приватного  домоволодіння м.Мелітополь.

За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено обладнання для масового виробництва етилового спирту, 2500 літрів бражної суміші,  270 літрів готового етилового спирту, 10 літрів готової суміші «коньяк», а також ароматизатори та інші предмети злочинної діяльності.

Наразі 49-річному організатору нелегального алкобізнесу повідомлено про підозру за ч.1,2 ст.204 КК України. Досудове розслідування триває.

На даний час у кримінальному провадженні призначено експертизи, допитуються свідки, здійснюються інші невідкладні слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення, а також інших осіб, причетних до злочину.

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *