У Мелітополі поліцейські знайшли двох безвісти зниклих дівчат

19 серпня  близько 23 години до Веселівського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області звернулась мешканка села Піскошено Веселівського району. Жінка 1980 року народження повідомила, що зникла безвісти її 15-річна донька разом з  14-річною подругою.

Керівництвом Веселівського відділення поліції на розшуки неповнолітніх було орієнтовано весь особовий склад підрозділу поліції. Поліцейські встановили, що близько 16 години дівчата без дозволу та відома батьків поїхали до міста Мелітополь. Всю ніч неповнолітніх розшукували співробітники Веселівського відділення поліції та ювенальні поліцейські Мелітопольського відділу поліції.

У однієї з дівчат був мобільний телефон, але він був вимкнений. Поліцейські  вночі відпрацьовували можливі місця перебування неповнолітніх в Мелітополі: парки, вокзали та місця відпочинку молоді. Рано вранці вони встановили місцезнаходження 14-річної зниклої дівчини, а через декілька годин розшукали в центрі міста і її старшу на рік подругу, яка раніше вже уходила з дому. Ювенальні поліцейські встановили, що неповнолітні приїхали до Мелітополя та пішли гуляти до міського парку, де познайомились з місцевими парубками. Старша дівчина гуляла містом зі своїми новими знайомими, а молодша ніч повела на залізничному вокзалі у Мелітополі та вранці мала намір повертатися маршруткою додому. Там її і знайшли ювенальні поліцейські.

На щастя, під час пригод відносно неповнолітніх  правопорушень чи злочинів скоєно не було. З підлітками ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду та  передали батькам.

На даний час правоохоронцями вирішується питання щодо притягнення батьків неповнолітніх до адміністративної відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *