У громадах чотирьох районів Запорізької області з'являться нові спортивні майданчики

У громадах чотирьох районів Запорізької області з'являться нові спортивні майданчики

Для громад Мелітопольського, Приазовського, Михайлівського та Оріхівського районів Запорізької області будують сучасні спортивні майданчики. Про це повідомляється на сайті “Децентралізаційний марафон”.

Усього для ігрових видів спорту призначаються вісім нових мультифункціональних майданчиків.На будівництво спрямовуються в тому числі кошти субвенції державного бюджету. Кожен з таких майданчиків пристосований для занять щонайменше чотирма ігровими видами спорту.
Більшість площинних споруд спеціалізуються на таких видах спорту: мініфутбол, волейбол, баскетбол та великий теніс. Деякі з майданчиків також мають проєктні розробки для занять гандболом та бадмінтоном.

Об’єкти будівництва знаходяться у с. Семенівка, с. Костянтинівка, с. Данило-Іванівка, с. Новомиколаївка Мелітопольського району, смт. Приазовське Приазовського району, смт. Михайлівка Михайлівського району, смт. Комишуваха Оріхівського району та м. Мелітополь.

Спортивні майданчики повинні мати спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання, що відповідає правилам проведення змагань.

Якісне покращення спортивної інфраструктури стало можливим завдяки бюджетній програмі на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів. Так, цьогоріч Запорізькій області для будівництва восьми мультифункціональних майданчиків для занять чотирма ігровими видами спорту держава виділила понад 7,7 млн грн.

(Visited 5 times, 1 visits today)