У Бердянську захворюваність на ГРВІ продовжує снижуватись

Директор Бердянського центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Пулькіна повідомила, що в Бердянську спостерігається зниження рівня захворюваності. Зокрема за минулий тиждень до лікарів за допомогою звернулося 139 мешканців, проти 214 осіб минулого тижня.

Завідувач відокремленого підрозділу «Бердянський міськрайонний відділ Державної установи «Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України» Олександра Кікарош відзначила, що рівень захворюваності в Бердянську на грип та ГРВІ на минулому тижні продовжувався знижуватися, інтенсивний показник склав 117, що в шість разів менше епідеміологічного порогу, нагадаємо, що епідпоріг складає 731 випадок.

Додамо, наразі тривають карантинні заходи щодо недопущення поширення коронавірусної хвороби, і медики наголошують, якщо у Вас симптоми: кашель, підвищена температура, утруднене дихання, протягом 14 днів Ви перебували в країні, де зафіксовано COVID-19, невідкладно зателефонуйте своєму сімейному лікарю і дотримуйтесь подальших рекомендацій.

(bmr.gov.ua)

(Visited 3 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *