У Бердянську відновлено освітній процес у закладах дошкільної освіти міста

Всі дитячі садки міста відновили роботу і прийняли перших майже 200 дітлахів. За інформацією відділу освіти батьки поступово беруть необхідні довідки і до кінця тижня планується прийняти дітей старшої та середньої груп. З 15 червня планується розпочати прийом дітей молодших груп, а з 22 червня — ясельних груп.

На виконання рекомендацій постанови головного санітарного лікаря щодо роботи закладів дошкільної освіти на період карантину працівники закладів перед початком роботи проходять температурний скринінг. Зранку при вході в заклад перевіряють температуру дітям та батькам, а малечі ще вимірюють температуру кожні 4 години. Ранкове приймання дитини до закладу та передачу після закінчення дня проводить вихователь групи на території садочку за межами будівлі. Всі батьки повинні бути в респітаторі або захисній масці.

За словами Жанни Безродньої, заступника відділу освіти, в Бердянську була виконана величезна робота, щоб всі дошкільні установи відкрилися і відновили прийом вихованців з дотриманням всіх протиепідемічних норм. Усі дитячі садки отримали в повному обсязі маски для співробітників, укладені договори на утилізацію використаних масок і рукавичок, закуплені деззасоби. Нагадаємо, що для кожного дитячого садка по комплекту безконтактних термометрів було придбано народним депутатом Олександром Пономарьовим. До відкриття закладів встигли і надійти безконтактні термометри, закуплені за рахунок місцевого бюджету.

(bmr.gov.ua)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *