У Бердянську розпочали санітарну обробку дерев від червеця

У Бердянську розпочали санітарну обробку дерев від червеця

Сьогодні, 30 березня, спеціалісти КП “Бердянська профдезінфекція” розпочали дезінсекцію зелених насаджень від шкідників.

При обстеженні незалежними науковими співробітниками у 2019 році зелених насаджень м. Бердянськ було виявлено їх зараження гігантським червоним червчиком – Drosicha turkestanica (далі-червець), в′язовим листогризом, 4-ма видами кліщів, міллю каштановою, попелицею, іржею та борошнистою росою та як наслідок бактеріозом стовбурів дерев. На боротьбу із цими шкідниками з місцевого бюджету виділено 2,5 млн грн. Переможцем по процедурі закупівель та виконавцем робіт стало КП “Бердянська профдезінфекція”. Спеціалісти підприємства разом із активістами ГО “Екозахист Азов” 27 березня розмістили на деревах у парку ім. Шмідта ловчі пояси — це шар вати, обмотаний плівкою. Вони потрібні для того, щоб затримати червеця, який з кореневої частини піднімається по стовбуру дерева.

Сьогодні спеціалісти КП “Бердянська профдезінфекція” розпочали санітарну обробку дерев від червеця. Працювали у парку ім. Шмідта. Як розповіла провідний спеціаліст з карантину рослин, агроном КП “Бердянська профдезінфекція” Клавдія Кайки, обробку дерев проводитимуть відповідним препаратом. Оброблятимуть усі дерева у парку (стовбури та на землі навколо). Далі працюватимуть в інших паркових зонах та в цілому по місту, адже на сьогодні більше 80% дерев уражені шкідниками. Дія препарату зберігається протягом тижня, якщо не змиє дощем. По завершенні цього строку спеціалісти перевірять дієвість даного препарату та плануватимуть подальшу роботу. Згідно умов публічних закупівель мотообприскування дерев із застосуванням ефективних, системних інсектицидних засобів, які мають відповідні дозвільні документи для застосування на міській території, підприємство повинно провести з березня по серпень місяць.

(bmr.gov.ua)

(Visited 31 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *