У Бердянську розпочали обробляти дезінфікуючими засобами громадські зупинки

У місті посилюються заходи щодо запобігання поширення короновірусу. На виконання рішення постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо посилення контролю за проведенням дезінфекційних заходів у транспортних засобах міського сполучення та у місцях масового скупчення людей (автомобільний, залізничний вокзал, зупинки громадського транспорту)  КП “Бердянськеконтранс” спецрозичином розпочав обробку зупинок громадського транспорту.

Як відзначив заступник директора підприємства Іван Шмаровоз, така робота буде проводитись періодично на зупинках міста на період дії карантину. Сьогодні були оброблені спецрозчином зупинки найбільшого руху громадського транспорту — Мелітопольське шосе, вулиць Північна, Італійська, Свободи, Перемоги, на автовокзалі та залізничному вокзалі.

Додамо, що власники пасажирського транспорту вже проводять щоденну санітарну обробку автобусів, ОСББ та КП “Житлосервіс-2а” проводять заходи з дезінфекції під’їздів, КП “Міськліфт” проводить відповідні роботи у ліфтах багатоповерхівок.

(bmr.gov.ua)

(Visited 17 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *