У Бердянську проводяться заходи по боротьбі з комарами

Щороку, починаючи з кінця квітня – початку травня, на території Бердянська проводяться заходи по боротьбі з комарами. Якість виконання дезінсекційних робіт залежить щороку від кліматичних умов (температурних показників, кількості опадів тощо), якості моніторингових досліджень та своєчасності проведення обробок. Наразі управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради вже проведено процедуру закупівель «відкриті торги» для визначення виконавця таких послуг та укладено договір від 12.03.2020 № 47 з переможцем – КП «Бердянська профдезінфекція» Запорізької обласної ради – на суму 605,200 тис. грн.

У зв’язку з поступовим підвищенням температури повітря фахівцями КП «Бердянська профдезінфекція» ЗОР у дні травневих свят проводитимуться моніторингові обстеження постійних осередків цілорічного виплоду комарів з метою виявлення їх личинок. У разі необхідності будуть проведені невідкладні дезінсекційні обробки.

Управління житлово-комунального господарства нагадує, що такі заходи проводитимуться впродовж усього курортно-оздоровчого сезону в очеретяних зонах і вздовж лиманів Середньої та Дальньої Коси, Макорт, Колонії, Верхової, 8 Березня, у зливостоках нижньої частини міста, в інших місцях посадки комарів у межах житлової та громадської забудови м. Бердянськ.

(bmr.gov.ua)

(Visited 34 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *