У Бердянську обговорили технічні питання впровадження роботи сервісу Сіті-бот “Назар”

Как напоминает пресс-служба Бердянского горсовета,

на початку січня міський голова підписав меморандум щодо співпраці з розробниками сервісу Сіті-бот “Назар”. Це сервіс для інтерактивного обміну інформацією щодо поточних ремонтів та строків усунення аварій. Людині після реєстрації в сервісі через месенджер “Viber” або “Telegram” на вказану адресу будуть приходити повідомлення про планові чи аварійні відключення електрики, води та інше, строки усунення аварій. Також можна буде залишити свою заявку у разі відсутності, наприклад, світла, або повідомити про аварію чи несанкціоновану обрізку дерев тощо.

Уже були проведені робочі наради з керівниками житлово-комунальних підприємств міста, начальниками управлінь та відділів виконкому щодо обговорення технічних вимог сервісу та надання необхідної інформації. Сьогодні, 24 лютого, відбулася чергова робоча нарада, яку провів секретар міської ради Олексій Холод, щодо обговорення вже технічних питань роботи сервісу та тестування його роботи. Про те, як працює вже понад рік сервіс у Маріуполі, про особливості та принципи його роботи розповіла начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян виконкому Ірина Куртова за результатами робочої поїздки до Маріуполя. З керівниками комунальних підприємств КП “Міськліфт”, КСП “Зеленгосп”, КП “Бердянськводоканал”, КП “Житлосервіс-2а”, КП “Міськсвітло” та КП “Бердянськекотранс”, а також керівниками КК“Коменерго-Бердянськ”, ПраТ “БПТМ” і представником Запоріжгазу були обговорені питання взаємодії та наявні технічні можливості.

Як відзначив секретар міської ради Олексій Холод, головне завдання впровадження в дію цього сервісу – це налагодити діалог між владою, комунальними службами та людьми.

Найближчим часом комунальні служби опрацюють роботу в панелі управління сервісу і нададуть свої практичні відгуки та пропозиції, щоб розпочати тестовий режим роботи системи. Для інформації, в Маріуполі сервіс в тестовому режимі працював майже півроку.

(Visited 19 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *