У Бердянському районі триває ремонт автодороги курортного напрямку

У Бердянському районі триває ремонт автодороги курортного напрямку

У Бердянському районі на ділянці автодороги Н-30 Василівка – Бердянськ, км112+026 – км143+003, тривають роботи з поточного середнього ремонту. Роботи було розпочато 7 травня поточного року.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Запорізькій області, станом на 1 червня вже виконано: фрезерування асфальтобетонного покриття на 8,4 км дороги;  влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття на 3,4 км.

Проєктом поточного середнього ремонту на цій ділянці автодороги передбачено стабілізацію основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг» (на окремих ділянках), влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонного покриття. Також після завершення вищезазначених робіт будуть проведені роботи з благоустрою відновленої ділянки автодороги, а саме: укріплення узбіч, влаштування зупиночних майданчиків, заміни дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки.

Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт складає 31 км.

Роботи з відновлення дорожнього покриття виконує підрядна організація ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком».

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *