ТОП-5 місць для відпочинку в Запорізькій області

ТОП-5 місць для відпочинку в Запорізькій області

Коронавірус під мікроскопом* Спецвипуск № 3

Надворі тепло, є ще час відпочити. Не всі готові чи можуть їхати далеко. Море запрошує завжди, але в нашій області є й інші цікавинки.

«МИГ» підготував короткий перелік місцин, де можна з користю і задоволенням провести відпустку чи податися на вихідні.

Гончари і скіфи «Великого ставу»

Ця зелена садиба знаходиться в селі Салтичія, Чернігівського району, у 165 км на південний схід від Запоріжжя.

У комфортних номерах з деревини є все необхідне для відпочинку. У невеликому зоопарку пташиної фауни ви можете поспілкуватися з фазанами, павичами, цесарками, перепілками.

Великий став фото
Садиба «Великий Став» у Чернігівському районі

У майстерні гончарного мистецтва професіонали покажуть майстер-клас ліпки з глини.

В садибі багато розваг: плетіння вінків, стрибки через багаття, хороводи в лабіринті, екскурсія до музею менонітської культури, обрядова програма на горі Оба-Таш, яка познайомить зі скіфською культурою, побутом і озброєнням.

Всім охочим пропонується рибальство.

Вартість: 400 грн за двомісний номер та від 500 грн до 1000 грн за будиночок [риболовля входить у вартість].

Телефон для уточнень і бронювання: +38[098]011-30-44 [Володимир Ігоревич].

«Землянки», «юрти» та інші хати «Дивосвіту»

Садиба «Дивосвіт», що в селі Геленджик Вільнянського району [60 км на північний схід від Запоріжжя], приготувала сімейний відпочинок на подвір’ї української хати. Вона є частиною комплексу «Парк історичних та етнічних періодів «Етносело» зі ставком, альтанками, мангальними, спортивними та ігровими майданчиками, арт об’єктами.

Полікультурний парк демонструє культури різних народів від ямно-стожних [землянка] до кочових [юрта], що знайомить відвідувачів з історією заселення Запорізького регіону. Об’єкт повністю доступний для маломобільних людей.

Дивосвіт Геленджик фото
Полікультурний парк у Вільнянському районі

Кожного дня – нові пригоди з дитячим аніматором, цікаві пішохідні подорожі та велосипедні мандрівки степами України. Для вас стане незабутнім враженням комплекс банних послуг тощо.

Вартість ночівлі з однієї особи від 150 грн.

Телефон: +38[096]082-79-07 [Ольга].

«Перлина степу» для активних і цікавих

Садиба розташована в селі Тамбовка Мелітопольського району поруч із річкою Молочною. В облаштованих гостьових кімнатах, крім зручностей, є телевізор та Інтернет.

Тут раді веселим та активним людям, які хочуть вирватися з кам’яних джунглів та відчути справжню тишу. Їм надаються в оренду велосипеди, байдарки, спортивне спорядження. На території можна пограти в футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, настільний теніс.

Перлина степу фото
«Перлина степу» в Мелітопольському районі

Окрім того, пропонуються екскурсії в історико-археологічний заповідник «Кам’яна могила» та Старобердянський ландшафтний заказник.

Вартість ночівлі з однієї особи від 150 грн. Про ціну на інші послуги дізнавайтеся по телефону +38[067]612-49-42, або demvik.fish@gmail.com [Демченко Віктор Олексійович].

«Гніздо лелеки» зі смачними сюрпризами

“Сезон триває, до нас повертаються гості минулих років, і завдяки ним у нас не деревах ростуть… цукерки!” – повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці садиба «Гніздо лелеки», що на березі Азовського моря в селі Новокостянтинівка [170 км на південь від Запоріжжя].

Гніздо лелеки фото
«Гніздо лелеки» у Приазов’ї

Якщо ви втомилися від галасливих пляжів Бердянска та Кирилівки, то ваш шлях має пролягти до «Гнізда лелеки». Тут пропонують спокійний сімейний відпочинок у затишних номерах.

Ціни уточнюйте по телефону +38[097]707-67-64.

У гості до тварин «АКВАЗОО»

У селі Петропіль, що у 16 км від Запоріжжя, є садиба агротуризму «АКВАЗОО».

Тут, крім спілкування зі свійськими тваринами, гостям пропонують комплексні розважальні послуги, починаючи від майстер-класів з ліплення вареників з картоплею, стрільби з пневматичної гвинтівки до конкурсу «поросячі лови» та отримання сертифікату «Козячий дояр» після відповідного «навчання».

АКВАЗОО фото
«АКВАЗОО» у Запорізькому районі

А нещодавно в садибі з’явилася »Хатина дядечка Бо». Переночувавши у казковому будиночку, гості прокидаються під спів півня Пончика, снідають екопродуктами, здійснюють ранкову перевірку курника, збираючи найсвіжіші яйця собі у дорогу.

Ціна еко-вікенда [два дні та одна ніч] за особу: 800грн. – по буднях, 1000 грн. – у вихідні та святкові дні.

Про відвідини сімейної агросадиби «АКВАЗОО» треба домовитися попередньо за телефоном +38[068]719-60-22.

*Проєкт «Коронавірус під мікроскопом» фінансується Фондом Міжнародної солідарності в рамках програми Free Media Programme

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *