Територіальній громаді повернуто земельну ділянку вартістю 750 тис грн

Органи прокуратури області продовжують займати активну позицію щодо повернення земель прибережної захисної смуги Азовського моря, якими розпорядились органи місцевого самоврядування у порушення вимог закону. Так, прокуратурою області встановлено, що на підставі рішення Кирилівської селищної ради комунальному підприємству в постійне користування незаконно передано земельну ділянку, яка розташована в межах прибережної захисної смуги Азовського моря (62 метри від урізу води).
У той же час, комунальне підприємство уклало з фізичною особою інвестиційний договір, який передбачав забудову цієї земельної ділянки об’єктами нерухомості, що є порушенням вимог діючого законодавства.
Завдяки переконливим доводам прокуратури області, Якимівський районний суд Запорізької області 22.01.2020 задовольнив позов прокуратури області, визнав незаконним рішення селищної ради, а також недійсним інвестиційний договір та зобов’язав комунальне підприємство повернути територіальній громаді земельну ділянку площею 0,15 га та вартістю близько 750 тис. грн.
(Прес-служба прокуратури Запорізької області)
(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *