В Запорізькому національному університеті відбулася зустріч ректора Миколи Фролова й адміністрації вишу зі студентами-активістами – представниками студентських рад.
Нагадаємо, що вибори голови студради ЗНУ відбулися у вересні 2023 року. У голосуванні взяло участь близько 1000 студентів. Головою університетської студради стала Аліна Воробко, яка набрала 680 голосів.
Ректор та адміністрація університету відповіли на запитання студентів, які ті, що поставили напередодні за допомогою гугл-форми, так і ті, що пролунали під час зустрічі.
Про переведення здобувачів освіти, які мають статус ВПО на бюджет
Перший проректор Олександр Бондар зазначив, що це питання повинно розглядатися в індивідуальному порядку.
Про подальші міжнародні програми обміну для студентів
Проректорка з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності Олена Тупахіна відповіла на це запитання, що такі програми будуть: університет підписав угоди з кількома іноземними вишами. Після завершення роботи над сайтом відділу міжнародних зв’язків студенти зможуть знайти цю інформацію на сайті. Вона також звернулася із проханням допомогти визначитися з платформами комунікацій між студентством і цим підрозділом. Проректорка додала, що в ЗНУ запровадять тренінги, де будуть навчати, як правильно писати мотиваційні листи й CV, та ще розкажуть про багато чого корисного.
Про перспективу офлайн-навчання
Микола Фролов поінформував, що це рішення залежить від воєнної ситуації: якщо з’явиться така можливість, то виш перейде на очний формат навчання.
Про можливе подальше навчання в умовах систематичного вимкнення світла
Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура зазначив, що проводиться забезпечення освітнього процесу у синхронному й асихронному варіантах.
Про гуртожитки
На запитання про встановлення в університетських гуртожитках бойлерів проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір відповів, що робота в гуртожитках триває постійно. Щодо графіку роботи електронних плит, проректор поінформував, що цей графік існує, тому що студенти забувають їх вимикати, через це плити псуються та ламаються, також – це питання пожежної безпеки.
Представники факультетських і університетської студентських рад також мали змогу поставити свої запитання ректору й адміністрації та отримати на них відповіді.