Столітня башта у Запоріжжі «помолодшала». Ще б дерева посадити…

Столітня башта у Запоріжжі «помолодшала». Ще б дерева посадити…

Днями на вул.Іванова, 2б відкрився новозведений черговий АТБ (здається, 1338-й по країні). Але, як на мене, ззовні найкращий. Бо в аскетичний геометричний темно-сірий екстер’єр гарно вписалася башта початку ХХ століття, яку забудовник залишив жити, «зглянувшись» на протести громадськості.

Дяка краєзнавцю Роману Акбашу, ЗМІ, усім небайдужим запоріжцям, що відстояли пам’ятку архітектури. Ну, і забудовник вартий доброго слова, бо перекрив на вежі дах, засклив вікна та взагалі делікатно причепурив стару цегельну кладку.

Інша справа, що при будівництві були зрубані півстолітні шовковиці, абрикоси  та тополі. Замість них з’явилися лише три клумби з висадженими туди кущиками ялівцю. Було б непогано, аби забудовник долучився до всеукраїнської акції «Озеленення України», що відбудеться 21 березня. До речі, одна з визначених під висадку у Шевченківському районі ділянок знаходиться за два кроки, вздовж будинку по вул. Фортечній, 90-А.

Про те, як Запоріжжя планує взяти участь у масштабному проєкті «Озеленення України», читайте в наступному номері «МИГа».

(Visited 19 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *