Сплеск коронавірусу в Україні: Віктор Ляшко назвав головну причину

 
 За словами Ляшка, останнім часом в Україні відбувається суттєвий приріст випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, який більший загальносвітового.
 
 
 
https://gorod.dp.ua/pic/news/newsimages/0320/171336_b.jpg
(gorod.dp.ua/news)
 
 Заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що суттєве зростання нових випадків COVID-19 в Україні пов’язане з поступовим пом’якшенням карантинних заходів.
 
Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив під час брифінгу.
 
«В Україні одна з найкращих ситуацій балансування від 10 тисяч до 30 тисяч (випадків COVID-19- УНІАН), однак останнім часом ми даємо суттєвий приріст, який більший загальносвітового.
 
Чому так відбувається?…в Україні немає чіткої тенденції щодо збільшення кількості тестувань – збільшення кількості випадків. Збільшення кількості тестувань збільшує кількість випадків, але це не значить, що тільки від тестувань це залежить, це залежить від кількох факторів», — зауважив він.
 
За словами Ляшка, якщо поглянути на тренди зростання нових випадків коронавірусу в Україні, то вони чітко прослідковуються з пом’якшенням карантину на території нашої держави.
 
«Перший етап пом’якшення був у нас 12 травня, після цього ми говорили про другий, третій та четвертий етап. 25 травня відкрився метрополітен та дитячі садочки. 22 травня — громадський транспорт. Ми розуміємо, що інкубаційний період – 14 днів, але найбільша кількість випадків реєструється в інкубаційному періоді на 5-7 день, і ми чітко бачимо тренди, що після того, як Україна розпочала пом’якшувати карантин і перейшла до стратегії стримування, у нас розпочалось зростання кількості випадків», — сказав він.
 

unian.ua/health/country/splesk-koronavirusu-v-ukrajini-nazvano-golovnu-prichinu-novini-ukrajini-11040974.html

 

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *