Співробітник НЗ "Хортиця" Сергій Козодавов показав запоріжцям мешканців річок та боліт

Співробітник НЗ "Хортиця" Сергій Козодавов показав запоріжцям мешканців річок та боліт

У HUB «Платформа спільних дій» відбулася презентація персональної фотовиставки і тематичної лекції “Біологічне різноманіття водно-болотних угідь Запорізької області” Сергія Козодавова та презентація результатів природоохоронної роботи Національного заповідника “Хортиця” у 2019 році.

Захід проводився до Всесвітнього дня водно-болотних угідь (2 лютого) з метою підвищення глобальної обізнаності про життєво важливу роль водно-болотних угідь для людей та нашої планети.

Національний заповідник “Хортиця” є найбільшим осередком біологічного різноманіття за чисельністю видів на території Запорізької області. Його працівники докладають великих зусиль для збереження унікальних екосистем  Хортиці в умовах існування на території великого індустріального міста.

З метою ознайомлення громадян з біологічним різноманіттям водно-болотних угідь Запорізької області наукові співробітники сектору охорони природи Національного заповідника “Хортиця”, спільно з ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”, і підготували цей інформаційний захід.

Окрім власне фотовиставки, відвідувачі змогли познайомитися з результатами природоохоронної роботи НЗ «Хортиця» за 2019 рік, з презентацією «ВБУ міжнародного значення та об’єкти Смарагдової мережі на території Запорізької області», пройти міні майстер клас по фотозйомці диких тварин, поспілкуватися з автором.

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *