Україна ХХІ століття прагне пізнати нашого видатного філософа Григорія Сковороду, який з ХVІІІ століття передав нам свою глибоку мудрість.
Зрозуміти її вихованцям Січового допомагає ініційований вчителькою української мови й літератури Ольгою Власовою челендж «Невідомий відомий Сковорода», присвячений 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди. На запрошення ініціатора-9-Б класу взяти участь у челенджі вже відгукнулися здобувачі освіти колегіуму 9-11 класів. Тож духовний, інтелектуальний, моральний зв’язок поколінь українців міцніє, як міцніє наша нація, наша держава.
Долучаймося до мудрості Сковороди!
Григорія Сковороду без перебільшення можна вважати однією з центральних постатей України, Генієм і Батьком української філософії. Мандрівник-мислитель прожив не легке, сповнене випробувань життя. Світ “ловив його, та не спіймав”. Григорій Савич вписався в історію України як основоположник української педагогічної школи та суттєво вплинув на своїх послідновників в різних культурних часових вимірах. Спадщина Григорія Сковороди є неймовірно глибокою і пізнавальною, адже сам філософ був багатогранною особистістю – не тільки мудрецем-філософом, а й поетом та письменником, твори якого вважаються класикою української літератури.