Школи Запорізької області готують класи до приходу першачків

Школи Запорізької  області готують класи до приходу першачків

Депутати Запорізької обласної ради розуміють важливість підтримки шкіл сільської місцевості, де не завжди вистачає фінансування, і надають посилену допомогу власним коштом. Нагадаємо, що однією з вимог Міністерства освіти під час реформи нової української школи є обов’язковий ремонт класів, де перебуватимуть учні першого року навчання.

Нещодавно керівництво загальноосвітньої школи села Трудове, що у Новомиколаївському районі, звернулося по допомогу до представників обласної ради. Відгукнувся на заклик керуючий справами виконавчого апарату ради Володимир Подорожко, який придав усі необхідні будівельні матеріали до школи.

Сьогодні у навчальному закладі навчаються 56 учнів. До 1 вересня вже підготували новий клас, який має прийняти ще 7 новачків. Класна керівниця Юлія Троцька разом із батьками майбутніх першачків поклеїли нові шпалери, пофарбували підлогу, встановили новенькі світильники і т.д.

— Ми змогли оновити клас і тепер радо чекаємо зустрічі з нашими новими учнями. Сподіваюсь, що дистанційне навчання не запровадять, і ми зможемо вже цієї осені познайомитися із першокласниками у стінах нашої школи. Також ми дуже вдячні Володимиру Подорожку за допомогу. Сподіваємося і надалі співпрацювати із Запорізькою обласною радою та отримувати підтримку, — зазначила директор закладу Оксана Долинюк.

Керуючий справами виконавчого апарату ради Володимир Подорожко, в свою чергу, пообіцяв завжди іти на зустріч педагогам та разом реалізовувати заплановані проєкти.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

(Visited 73 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *