Сергій Притула залишає "Вар’яти-шоу" та кар’єру актора

https://images.unian.net/photos/2019_08/1566665408-1705.jpg?0.103394103772384
 
Сергій Притула залишає «Вар’яти-шоу» та кар’єру актора

Зйомки в останньому сезоні «Вар’ятів» стануть завершальними для шоумена.

Шоумен і волонтер Сергій Притула, який нещодавно оголосив про свій намір узяти участь у виборах міського голови Києва, сьогодні оголосить про вихід з проєкту «Вар’яти-шоу».

Про це він розповів у інтерв’ю LB.ua.

«Щоб закрити це питання (про поєднання творчої роботи з політичною діяльністю, – LB.ua) раз і назавжди, я оголошу про свій вихід з «Вар’яти-шоу» і закінчення своєї акторської кар’єри. Це той крок, який мені трішки важко робити, зважаючи на те, що я десять років віддав цьому колективу і розвитку україномовного гумору», — розповів Притула.

За його словами, його «лебединою піснею» у проєкті стануть зйомки в останньому сезоні «Вар’ятів» на «Новому каналі».

«Після чого хлопці підуть у самостійне плавання, я виходжу з колективу і як очільник, і як редактор, і як актор», — додав він.

Проєкт «Вар’яти-шоу» з’явився у 2010 році у Тернополі, перший виступ відбувся 28 травня 2010-го під назвою «Перше україномовне гумор-шоу «Вар’яти». 2 листопада 2016-го відбулася прем’єра телеверсії шоу в ефірі «Нового каналу».

Розмову із Сергієм Притулою читайте на LB.ua найближчим часом.

Нагадаємо, 11 серпня Притула заявив, що буде балотуватися в мери Києва від партії «Голос». Він наголосив, що хоче і може зробити Київ успішним, тому що з ним іде ціла команда фахівців.

Перший тур виборів мера Києва пройде 25 жовтня. Згідно з даними липневого опитування, на виборах мера Києва зараз переміг би чинний голова міста Віталій Кличко, який теж балотується.

/lb.ua/news/2020/08/19/464219_sergiy_pritula_zalishaie.html

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *