В Україні через бойові дії й технологічні причини є знеструмлення споживачів у семи областях, у Дніпропетровській та Чернігівській понад 200 абонентів без газопостачання.
Як передає Укрінформ, про це Міністерство енергетики повідомило у Фейсбуці.
Міністерство енергетики України





Газовики відновили газопостачання 83 споживачам.



З технологічних причин у двох населених пунктах відключено від газопостачання 101 абонента приватного сектору.

З технологічних причин знеструмлювалися 719 абонентів, усіх заживлено. Через бойові дії залишається знеструмленим 3731 абонент у 51 населеному пункті.

З технологічних причин на ранок залишаються знеструмленими 612 абонентів у 4 населених пунктах.





В області енергетики заживили дві повітряні лінії, які були знеструмлені з моменту деокупації регіону. Залишаються знеструмленими 25,8 тисячі абонентів у 45 населених пунктах.


В одному з населених пунктів під час виконання земляних робіт пошкоджено газопровід. Припинено газопостачання 160 абонентам.
https://www.facebook.com/minenergoUkraine/posts/pfbid0msdgBLm3GKqoLEmdEV8DAiSxV95VuUDAAWbRk7Ua4iLyf6M2eKkHr9wiPeowWjE5l