Ректор ЗНУ Микола Фролов: “Зарплати та стипендії виплачуються. Завершуємо навчальний рік та дбаємо про вступну кампанію”

Ректор ЗНУ Микола Фролов: “Зарплати та стипендії виплачуються. Завершуємо навчальний рік та дбаємо про вступну кампанію”

Ректор Запорізького національного університету Микола Фролов на своїй сторінці у Фейсбуці висловив впевненість в успішному завершенні навчального року та вступній кампанії. Він також закликав викладачів та студентів дотримуватися правил життя на карантині.

“Вимушений карантин перевів навчання і роботу нашого університету в дистанційну форму. Щодня присутні на робочому місці лише керівники університету та факультетів, окремих структурних підрозділів, бухгалтерії. Продовжують злагоджено працювати технічні служби та їх працівники, служба охорони, забезпечується громадський порядок та збереження майна у гуртожитках.

Ми продовжуємо регулярно виплачувати всім без виключення працівникам заробітну плату, а студентам – стипендії. Ніхто не пішов у відпустку за власний рахунок, нікого не позбавили надбавки або доплати.

Я впевнений, що ми зможемо забезпечити завершення поточного навчального року, випуск студентів університету та коледжів.

Немає сумніву, що, як завжди, влітку наш університет організовано проведе вступну кампанію. Продовжується модернізація матеріальної бази, закупки нового обладнання і матеріалів.

Шановні студенти!

Дистанційне навчання – складна річ, але у нас є впевненість у його ефективності, особливо, якщо студент зацікавлений у набутті нових знань. Прошу Вас виконувати встановлені правила і умови карантину. Це складно, особливо для молодої та енергійної людини. Але так треба зробити заради Вашого життя і здоров’я! Про всі наші розпорядження дізнавайтесь із сайту університету, факультетів і коледжів.

Шановні колеги! Шановні працівники університету! Дякую Вам за ефективну роботу в умовах карантину. Всіх, хто не задіяний у підтриманні життєдіяльності університету, прошу залишатися вдома, дотримуватись суворого карантину. Ви маєте можливість приділити увагу своїй родині, упорядкувати свої справи, як особисті, так і професійні.

Хочу Вас запевнити, що на весь період карантину Ви своєчасно і у повному обсязі будете отримувати заробітну плату зі встановленими надбавками і доплатами. Університет має для цього необхідний фінансовий ресурс. Але не можу не дати всім колегам, особливо науково-педагогічним працівникам, завдання. Сьогодні воно таке: нам потрібно продовжувати спілкування з нашими майбутніми абітурієнтами різними способами онлайн-комунікації. Для них настав час обрати для навчання Запорізький національний університет.

Ваш ректор Микола Фролов”

(Visited 105 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *