Прокуратура Запорізької області домоглася повернення у державну власність об'єктів нерухомості

Запорізький апеляційний суд 18.02.2020 залишив в силі рішення Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області від 26.11.2019, на підставі якого із чужого незаконного володіння витребувано об’єкти нерухомості загальною площею близько 3500 кв.м.

Так, прокуратурою області встановлено факти відчуження у вересні 2014 року Міністерством аграрної політики та продовольства України фізичній особі ряду об’єктів нерухомості, які розташовані у м. Мелітополі поза межами приватизаційної процедури та без дозволу Фонду державного майна України. У подальшому вказані об’єкти нерухомості неодноразово відчужувались третім особам.

З метою захисту інтересів держави у цій сфері прокуратурою області пред’явлено позов до Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області про витребування із чужого незаконного володіння останнього набувача частини нерухомого майна загальною площею близько 3500 кв.м. та вартістю понад 1,5 млн. грн.

Рішенням Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області від 26.11.2019, яке залишено без змін постановою Запорізького апеляційного суду від 18.02.2020 позовні вимоги прокуратури області задоволені, витребувано із чужого незаконного володіння фізичної особи у власність Держави України в особі Міністерства аграрної політики та продовольства України зазначене нерухоме майно.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *