Прокуратура вимагає повернення у державну власність земельної ділянки вартістю 3,5 млн.гривень

Мелітопольською місцевою прокуратурою пред’явлено позов в інтересах держави з метою повернення земельної ділянки на території Гірсівської сільської об’єднаної територіальної громади Приазовського району, вартістю майже 3,5 млн.грн.

Приазовським відділом Мелітопольської місцевої прокуратури встановлено порушення вимог земельного законодавства за фактом подвійної безоплатної приватизації земельної ділянки на території Гірсівської сільської об’єднаної територіальної громади Приазовського району для ведення особистого селянського господарства на підставі Наказу ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області.

З огляду на викладене, керівником Мелітопольської місцевої прокуратури пред’явлено позовну заяву в інтересах держави до ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області у Приазовський районний суд про визнання незаконним та скасування Наказу, повернення земельної ділянки, загальною площею понад 1,8 га, вартістю близько 3,5 млн. грн.

На теперішній час Приазовським районним судом відкрито провадження та справу призначено до розгляду за правилами загального позовного провадження.

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *